cheshmebonabcheshmebonab

تفاهم نامه همکاری بین شرکت کشت و صنعت و دامپروری دشت چشمه بناب و جهاد دانشگاهی استان فارس


: 906

تفاهم نامه همکاری بین شرکت کشت و صنعت و دامپروری دشت چشمه بناب و جهاد دانشگاهی استان فارس امضا و مبادله شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری دشت چشمه بناب ، با حضور مدیرعامل این شرکت و رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس ، تفاهم نامه همکاری امضا و مبادله شد.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری دشت چشمه بناب ، مبادله این تفاهم نامه را با هدف استفاده از ظرفیت های علمی ، کارشناسی و اجرایی جهاد دانشگاهی در ارتقاء بهره وری آن شرکت دانست.

دکتر مصطفی سعیدی گفت : شرکت کشت و صنعت و دامپروری دشت چشمه بناب یکی از شرکت های توانمند در زمینه کشاورزی ، دامپروری و شیلات در کشور به شمار می رود و این امکان را دارد که با بهره گیری از توان و ظرفیت علمی ، تخصصی ، کارشناسی و اجرایی جهاد دانشگاهی ، زمینه افزایش بهره وری و بهبود شرایط تولید را فراهم کند.

سعیدی خاطر نشان کرد : با انعقاد و مبادله این تفاهم نامه جهاد دانشگاهی فارس بعنوان مشاور اجرایی شرکت کشت و صنعت و دامپروری دشت چشمه بناب در زمینه های مختلف عمل خواهد کرد و هر برنامه توسعه ای شرکت بر اساس نظر کارشناسی این نهاد دنبال می شود.

رئیس جهاد دانشگاهی فارس نیز گفت : این تفاهم نامه بسترساز یک همکاری پنج ساله بین جهاد دانشگاهی و شرکت کشت و صنعت و دامپروری دشت چشمه بناب است.

دکتر مظاهر بابایی با یادآوری اینکه جهاد دانشگاهی از این پس بعنوان یک مشاور در خصوص طرح های توسعه ای از مطالعه تا محصول در کنار مدیریت مجموعه کشت و صنعت و دامپروری دشت چشمه بناب خواهد بود ، گفت : هدف از انعقاد و مبادله این تفاهم نامه ارتقاء و به روزرسانی صنعت کشاورزی و ...... با علم روز و توان داخلی است.

او خاطر نشان کرد : با توجه به ظرفیت های شرکت کشت و صنعت و دامپروری دشت چشمه بناب و پتانسیل های جهاد دانشگاهی ، امکان ارتقاء بهره وری این مجموعه در بخش های مختلف وجود دارد.

بابایی گفت : جهاد دانشگاهی با اتکا به چهار دهه تجربه علمی و تخصصی خود در بخش های مختلف ، تلاش می کند با استفاده مطلوب از ظرفیت های شرکت کشت و صنعت و دامپروری دشت چشمه بناب ، بستری را برای ارتقاء بهره وری در بخش های مختلف شیلات ، کشاورزی و دامپروری فراهم کرده و گامی بلند در مسیر رونق تولید در استان فارس و حتی کشور بردارد.

آدرس ارتباطی ما

دفتر مرکزی: شیراز. معالی آباد، میدان احسان، نبش کوچه 35، ساختمان سروحی، طبقه 1، واحد1

تلفن: 07136383715 فکس : 07136383716

سایت(مزرعه): کیلومتر 145 جاده شیراز- اصفهان. مزرعه دشت مرغاب